O nas

2 października 2013

Nasza firma powstała z myślą o zapewnianiu dzieciom i dorosłym jak najlepszej zabawy podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń rozrywkowych, jak np. festyny, dożynki, pikniki, imprezy szkolne, obchody dni miasta i wiele innych. Od blisko 10 lat zajmujemy się wynajmem oraz fachową obsługą urządzeń dmuchanych na imprezach plenerowych dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, w tym placówek szkolnych i przedszkoli.

W naszej ofercie znajdują się uwielbiane przez wszystkich “dmuchańce”, czyli urządzenia napełnione powietrzem w kształcie zwierząt i klaunów, jak:

● dmuchane zamki,
● dmuchane zjeżdżalnie,
● dmuchany tunel,
● dmuchana mini ścianka wspinaczkowa,
● dmuchany tor przeszkód,

a ponadto:

● trampoliny,
● karuzele,
● suchy basen z piłeczkami,
● urządzenia do rywalizacji (np. bramki celnościowe),
● samochody elektryczne - akumulatorowe, zarówno dla mniejszych, jak i tych większych dzieci, które chcą zdobyć pierwsze umiejętności za kierownicą.

Oprócz powyższych atrakcji zapewniamy stoisko z watą cukrową i popcornem, które stanowią smaczną przekąskę podczas energicznych zabaw. Współpracujemy także z firmami, które profesjonalnie zajmują się bawieniem dzieci i zapewniają klaunów, szczudlarzy, balonowe zoo, bańki mydlane, prowadzenie całego wydarzenia i wiele innych. Z roku na rok nasza oferta się powiększa o różne nowości, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Nasza firma gwarantuje dostarczenie sprzętu w dowolne miejsce w kraju, instalację, a także kompleksową obsługę wszystkich urządzeń podczas trwania imprezy. Jesteśmy profesjonalistami, a każde zlecenie wykonujemy z należytą starannością. Wszystkie posiadane przez nas urządzenia stworzone są z wysokiej jakości materiałów i są w pełni bezpieczne dla użytkowników, nawet dla małych dzieci. Mogą być one rozłożone nie tylko na świeżym powietrzu, ale także w budynku - w halach i salach gimnastycznych

Domeną naszej firmy jest dostarczanie wspaniałej rozrywki dzieciom, młodzieży i dorosłym. Dzięki nam możliwe jest stworzenie zabawy pełnej szalonych przygód, adrenaliny i uśmiechu.

Masz pytania – zadzwoń lub wypełnij formularz